jak pakowac przesylke - pakuba agencja reklamowa śrem

Idź do spisu treści

Menu główne:

reklama poradyNiezależnie od tego czy przewoźnikiem naszej przesyłki jest firma zewnętrzna czy jest to nasz transport firmowy, powinnismy zadbać aby towar zostal należycie zabezpieczony. Przeczytaj w jaki sposób agencja reklamowa PAKUBA przygotowuje zamówiony asortyment do wysyłki.

 
 
 

PRZYGOTOWANIE TOWARU DO WYSYŁKI


Pierwszy krok to dokładne owinięcie towaru folią stretch. Ma to na celu zabezpieczenie ruchomych elementów przed poruszaniem się podczas transportu. Dzięki temu prostemu zabiegowi części ruchome nie będą się ocierać, co zapobiega powstawaniu otarć i rys. Dotyczy to przede wszystkim elementów malowanych lub delikatnych części podatnych na zarysowania.

 
 


Krok drugi to zabezpieczenie produktu tzw.folią bąbelkową, która uchroni transport przed silnymi uszkodzeniami mechanicznymi jakie mogą powstać podczas upadku.
porada: nie oszczędzaj na folii, jej koszt jest znikomy w porównaniu z wartością twojej przesyłki :)

 
 


Bezpiecznie opakowane produkty umieszczamy w grubym kartonie. Puste przestrzenie wypełnij folią bąbelkową lub papierem. Jeżeli umieszczasz kilka warstw pamiętaj aby je oddzielić; użyj do tego przekładki z tektury.

 


Możesz umieścić na kartonie naklejki informujące o delikatnej zawartości. Dzięki takiej informacji kurier/przewoźnik/kierowca będzie ostrożniej obchodził się z Twoim towarem :)
Pamiętaj, że korzystając z usług firm kurierskich możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę!

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego